Koszyk            zaloguj się
   PRACA      KONTAKT   
 
KATEGORIE
ROŚLINY OGRODOWE
ŚRODKI OCHRONY
NAWOZY
ZAMÓWIENIA / KONTAKT   
Nr tel. 22 720 01 45
pn-pt 09-18 sob 09-16 nd 10-15
Tel. kom. 600 934 279
gardenica@gardenica.pl
Punkt sprzedaży:
Centrum Ogrodnicze
ul. Królewska 36A
05-827 Grodzisk Maz.
Produkcja:
Szkółka Roślin Ozdobnych mgr inż. Justyna Jędrasik
96-116 Dębowa Góra 49A


  UWAGA HIT  
PRODUKT SZCZEGÓLNIE POLECANY !!!


Ciemiernik orientalny mix kolorów,ciemiernik, kwitnie zimą, bylina do cienia
11.00 zł  
FORMY PŁATNOŚCI
Bezpieczeństwo transkakcji gwarantuje firma DotPay.pl

OFERUJEMY 3 FORMY PŁATNOŚCI:

1. POBRANIE

Zamawiasz towar. Następnie przy odbiorze przesyłki płacisz gotówką za dostarczone zamówienie. Poczta w tym przypadku dostarczy do Ciebie przesyłkę i jeśli bedziesz w domu będziesz mógł zapłacić gotówką listonoszowi. Jeśli listonosz nie zastanie Cię, zostawi awizo. Wtedy przesyłka będzie czekała na odbiór na poczcie przez następne 14 dni. Będziesz mogł za nią zapłacić przy odbiorze z Poczty. Przy dostarczeniu przesyłki przez firmę kurierską należy zapłacić kurierowi. Jeśli ten nie zastanie Cię w domu ma obowiązek podjąć jeszcze dwie próby dostarczenia do Ciebie zamówionego towaru.

2. PRZELEW BANKOWY

Przy składaniu zamówienia wybierasz formę płatności "przelew bankowy". Następnie po złożeniu zamówienia dostaniesz informacje o numerze konta oraz wszystkich danych potrzebnych do wykonania przelewu bankowego na nasze konto. Twoje zamówienie zostanie zrealizowane dopiero wtedy gdy zaksięgujemy Twoją wpłate na naszym koncie. Zaksięgowanie wpłaty najcześciej trwa 2 dni. W tym przypadku nie musisz płacić za przesyłkę przy odbiorze.

3. KARTA PŁATNICZA / KREDYTOWA

Przy składaniu zamówienia wybierasz formę płatności "karta kredytowa". Następnie zostaniesz przekierowany do serwisu DotPay.pl , z którym wspołpracuje nasza firma. Na stronie serwisu DotPay.pl będziesz mógł podać wszystkie informacje potrzebne do wykonania płatności kartą. Nasz sklep będzie poinformowany o dokonaniu przez Ciebie wpłaty i wtedy zrealizujemy twoje zamówienie. Zaksięgowanie Twojej wpłaty trwa maksymalnie do kilku godzin. Firma DotPay.pl gwarantuje bezpieczeństwo transakcji. Nasz sklep nie będzie posiadał informacji o Twoim numerze karty, jedynie o dokonaniu płatności Wiecej na temat bezpieczeństwa możesz przeczytać na stronach serwisu www.dotpay.plTOP 10
Świerk 36.00
Głóg 36.00
Budleja 12.00
Hortensja 25.00
Krzewuszka 9.00
Oczar 17.00
Perukowiec 23.00
Brunera 25.00
Funkia 20.00
Róża 17.00
HIT SPRZEDAŻY !

Azalia Cecile,azalia, różowe kwiaty
18.00 zł  

HIT SPRZEDAŻY !

Ciemiernik orientalny mix kolorów,ciemiernik, kwitnie zimą, bylina do cienia
11.00 zł